Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Úvod Kontakt O nás

O nás

 

Som človek, čo neveril v lásku na prvý pohľad. Všetko sa zmenilo,keď sa mi narodilo moje prvé dieťa. Odvtedy sa neviem zbaviť pocitu, že som niečo zabudla, keď vybehnem do obchodu len tak sama. Trávim hodiny uspávaním a keď syn konečne zaspí a mám chvíľku pre seba, tak ju trávim tak, že chodím kontrolovať každých 15 minút, či je drobec v poriadku. Nebudem Vám klamať, nie som veĺmi citlivý človek, ale keď plače moje dieťa, plačem aj ja. Keď sa smeje, smejem sa s ním. Keď je smutný, trápim sa ešte viac. Nevadí mi, že som nenavštívila kaderníčku, kozmetičku, manikérku už mesiace. Veď tá detská hlávka ma ľúbi aj tak. Tepláky a vyťahané tričko sú mojím spoločníkom celé dni. No sú situácie, keď sa potrebujem obliecť pekne a moderne. A vtedy potrebujem rýchle a efektné riešenie.

Materinka prináša štýlové, moderné, pohodlné a hlavne cenovo dostupné oblečenie, v ktorom sa budete cítiť výnimočne.

 

V tíme Materinka veríme, že každá mamička môže byť krásna, elegantná, sexy, spokojná a vyrovnaná.

 

Moje meno je Vladka, som mamou malého chlapčeka a veľkou podporovateľkou dojčenia, nosenia a kontaktného rodičovstva. Budem sa snažiť naplniť vaše očakávania a priniesť oblečenie, ktoré nebudete chcieť vyzliecť.

Samozrejme, za každou úspešnou ženou musí stáť aj nejaký chlap, ktorý pomôže a poradí. Ja ich mám pri sebe niekoľko. Tím Materinka však dopĺňa môj brat Patrik. Spolu Vám postupne budeme prinášať všetko čo potrebujete aby ste mohli byť spokojnou a krásnou mamou.

 

Páčia sa mi slová Sophie Loren, matky dvoch synov:

 

„Keď ste mamou, nikdy nie ste vo svojich myšlienkach sama. Mama vždy myslí dvojnásobne - raz za seba a raz za svoje dieťa.“

Mamičky, inšpirujme sa touto krásnou ženou a myslíme aj na seba.

 

Prajeme všetkým krásne dni strávené s našími malými pokladmi.

 

Vladka a Patrik


Save